MATEMATYKA: KOREPETYCJE I KURSY

PRZYGOTOWANIE DO MATURY, EGZAMINÓW, SPRAWDZIANÓW,
KONKURSÓW, SESJI, NA STUDIA ... - Sosnowiec Dańdówka

MATEMATYKA: KOREPETYCJE I KURSY

PRZYGOTOWANIE DO MATURY, EGZAMINÓW, SPRAWDZIANÓW,
KONKURSÓW, SESJI, NA STUDIA ... - Sosnowiec Dańdówka

Kopiowanie i rozpowszechnianie publikowanych na stronach serwisu materiałów zabronione.
<<<  w razie problemów  
START CENNIK MATEMATYKA ULUBIONE KONTAKT
O mnie Korepetycje Kursy FAQ Terminarz
← Cofnij Przejdź dalej → Start Cennik Matematyka Ulubione Kontakt Do góry ↑ © Copyright by ewwwe 2011
Korepetycje - rysunek

Korepetycje

Korepetycje odbywają się u mnie (Sosnowiec Dańdówka – patrz KONTAKT), ewentualnie on-line.

W przypadku przygotowania do matury oraz egzaminów ośmioklasisty, spotykamy się standardowo raz w tygodniu na pełne 2 godziny (120 min), w pozostałych przypadkach wystarczą 2 godziny lekcyjne (90 min) – taka intensywność spotkań dotyczy uczniów, którzy nie mają sporych zaległości w nauce.

Jeżeli uczeń wykazuje bardzo duże braki w wiedzy (np. jest typowym „dwójkowiczem”), wówczas intensywność zajęć wzrasta i spotykamy się minimum dwa razy w tygodniu na 2 godziny.

Każdy temat tłumaczę od podstaw (dodatkowo teorię, zadania, przykłady i testy udostępniam na stronie lub wręczam w formie wydruków), następnie rozwiązujemy przykładowe zadania w brudnopisie (wymagany zeszyt A4). Systematycznie zadaję prace domowe - w ramach sprawdzenia stopnia opanowania danego tematu oraz wybadania czy można na tym poziomie wiedzy przejść dalej (praktyczna weryfikacja postępów).

Zadania rozwiązywane podczas korepetycji służą, jako przykłady dla samodzielnie odrabianej pracy domowej. Ponadto większość materiałów dydaktycznych, przykładów z rozwiązaniami i zadań dostępnych do rozwiązania w domu zamieszczam w dziale MATEMATYKA.

Wszelkie istotne informacje (zakres pracy domowej, zaległe/nieodrobione prace, termin następnych zajęć oraz ewentualne prośby o kontakt rodziców) zapisuję na koniec lekcji w brudnopisie.

Prawidłowe ustalenie czasu korepetycji  - patrz >>>  "Jak ustalić optymalny czas korepetycji?".

Godziny zajęć

Większość zajęć odbywa się w godzinach popołudniowych (ze względu na tryb nauki w szkołach dziennych). Oczywiście można zapisywać się na lekcje w godzinach wcześniejszych (rannych i do południowych). Zasadniczo w tygodniu dostępny jest przedział czasowy od 8:30 do 22:00.

Lekcje w godzinach popołudniowych i wieczornych są rezerwowane przez uczniów w pierwszej kolejności (wg zasady: "kto pierwszy ten lepszy"). Warto, więc ustalać takie terminy odpowiednio wcześnie - najlepiej z początkiem roku szkolnego. Godziny ranne i do południowe mają dużo mniejsze obłożenie - łatwiej wówczas o wolne terminy nawet na "ostatnią chwilę".

Standardowo proponowane i dostępne godziny zajęć podaję na stronie - patrz TERMINARZ

Zmiany w grafiku godzinowym korepetycji proszę konsultować telefonicznie - patrz KONTAKT