MATEMATYKA: KOREPETYCJE I KURSY

PRZYGOTOWANIE DO MATURY, EGZAMINÓW, SPRAWDZIANÓW,
KONKURSÓW, SESJI, NA STUDIA ... - Sosnowiec Dańdówka

MATEMATYKA: KOREPETYCJE I KURSY

PRZYGOTOWANIE DO MATURY, EGZAMINÓW, SPRAWDZIANÓW,
KONKURSÓW, SESJI, NA STUDIA ... - Sosnowiec Dańdówka

Kopiowanie i rozpowszechnianie publikowanych na stronach serwisu materiałów zabronione.
<<<  w razie problemów  
START CENNIK MATEMATYKA ULUBIONE KONTAKT
Ceny korepetycji Ceny kursów Ceny zadań Ceny inne
Start Cennik Matematyka Ulubione Kontakt Do góry ↑ © Copyright by ewwwe 2011
Matematyka ceny - rysunek

Ceny inne

Inne propozycje wyceniane są indywidualnie - proszę wówczas o kontakt telefoniczny w celu wstępnego omówienia szczegółów.


Uwaga!

Proszę nie kontaktować się w sprawie nieetycznej pomocy.
Przypadki korzystania z niedozwolonej pomocy (ściągania) na egzaminach, kolokwiach, testach i klasówkach (pomimo ich obecnej notoryczności) nazywam po imieniu - oszustwem.
Moim zadaniem jest nauczyć matematyki i w tej kwestii można się śmiało do mnie zgłaszać.

Nieuczciwy sposób prezentacji stanu posiadanej wiedzy stanowi aktualnie poważną patologię, którą rozwija ciche przyzwolenie. Zaczynamy oszukiwać w szkole podstawowej oraz gimnazjach, potem w szkołach średnich i na studiach robimy to już praktycznie bez ogródek i z większą wprawą. Następnie zniesmaczeni oglądamy wiadomości w telewizji i jak gdyby nic potępiamy nasze narodowe cechy: nieuczciwość, kombinatorstwo, machlojki. Oczywiście nikt z nas nie chciałby być leczony przez tak "wyedukowanego lekarza specjalistę", podobnie w potrzebie "modlimy się" o dobrego fachowca, gdy już kilka razy trafimy na tego z programu "USTERKA".
Jeżeli nie nauczyliśmy się za młodu (ani w domu, ani w szkole), co oznacza uczciwość, to trudno się spodziewać, że będziemy w dorosłym życiu umieli się sprzeciwić nieprawości. Tak się, bowiem składa, że samo oburzanie się na brak kompetencji innych nie świadczy, że jesteśmy lepszym przykładem człowieka.